LECO N-MOTAZelula Teknologia
SMBB Erdi Ebaki Zelula Teknologia
Zelula bifazialaModulu Teknologiak
PIDaren aurkako errendimendu bikaina LID baxua
Puntu beroen itzaldura efektu gutxiago
Potentzia handiagoa BOS eta LCOE txikiagoa
● ISO9001:2015 KKS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Kalitate Estandarra
● IEC61701/IEC62716 Gatz/Laino/Amoniako Probak
| Eguzki-zelulak | N motako Mono |
| Zelula kopurua | 144 (6x24) |
| Dimentsioak | 2278 x 1134 x 30 mm |
| Pisua | 31,5 kg |
| Aurrealdeko / Atzeko beira | 2,0 mm-ko beira erdi-tenplatu estaliduna |
| Markoa | Aluminiozko aleazio anodizatua (karga handiko indartua aukeran) |
| Lotura-kutxa | Ip68 sailkapena (3 bypass diodo) |
| Irteerako kableak | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Luzera pertsonaliza daiteke | |
| Konektoreak | Mc4 bateragarria |
| Karga mekanikoaren proba | Aurrealdea 5400Pa / Atzealdea 2400Pa |
| POTENTZIA KLASEA | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Gehienezko potentzia (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Zirkuitu irekiko tentsioa (Voc) | 51,41 V | 48,69 V | 51,55 V | 48,82 V | 51,68 V | 48,96 V | 51,81 V | 49,09 V | 51,94 V | 49,23 V |
| Zirkuitulaburreko korrontea (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11,65A |
| Potentzia maximoan dagoen tentsioa (Vmpp) | 42,41 V | 39,36 V | 42,56 V | 39,51 V | 42,71 V | 39,66 V | 42,86 V | 39,80 V | 43.00V | 39,95 V |
| Uneko potentzia maximoa (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13,65A | 11.08A | 13,72A | 11.14A |
| MODULUAREN ERAGINKORTASUNA (%) | %22,07 | %22,26 | %22,45 | %22,65 | %22,84 | |||||
STC: Irradiantzia 1000W/m², zelularen tenperatura 25ºC, AM1.5G
NMOT: Irradiantzia 800W/m², giro-tenperatura 20ºC, haize-abiadura 1m/s, AM1.5G
| Atzeko irabazia | Parametroa | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Gehienezko potentzia (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Moduluaren eraginkortasunaren STC (%) | %23,17 | %23,37 | %23,57 | %23,78 | %23,98 | |
| %15 | Gehienezko potentzia (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Moduluaren eraginkortasunaren STC (%) | %25,37 | %25,60 | %25,82 | %26,04 | %26,27 | |
| %25 | Gehienezko potentzia (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Moduluaren eraginkortasunaren STC (%) | %27,58 | %27,82 | %28,07 | %28,31 | %28,55 |
| Edukiontzia | 20'GP | 40'HQ |
| Paleteko piezak | 36 | 36 |
| Paletak edukiontzi bakoitzeko | 5 | 20 |
| Edukiontzi bakoitzeko piezak | 180 | 720 |
| Funtzionamendu-moduluaren tenperatura | -40℃-tik +85℃-ra |
| Sistemaren tentsio maximoa | 1500 DC (IEC) |
| Seriearen fusibleen gehienezko balorazioa | 30A |
| Potentzia-tolerantzia | 0/+5W |
| Funtzionamendu Tenperatura Nominala (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Pmax-en tenperatura-koefizientea | -0,29%/℃ |
| Tenperatura-koefizientea VOC | -0,25%/℃ |
| Isc-ren tenperatura koefizientea | +0,045%/℃ |
ALife Eguzki Teknologia Co., Ltd.
Telefonoa/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Helbide elektronikoa: gavin@alifesolar.com
36 eraikina, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan barrutia, Nantong hiria, Txina
www.alifesolar.com