| PROIEKTU ELEKTRIKOA | PARAMETROAK | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Gehienezko potentzia | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Funtzionamendu-tentsio optimoa | Vmp(V) | 42,63 | 43.18 | 43,68 | 44.19 |
| Funtzionamendu-korronte optimoa | Inp(A) | 12,91 | 12,97 | 13.05 | 13.13 |
| Zirkuitu irekiko tentsioa | Voc(V) | 52,32 | 52,58 | 52,77 | 53.03 |
| Zirkuitulaburreko korrontea | Isc(A) | 13,65 | 13,69 | 13,78 | 13,86 |
| Moduluaren funtzionamendu-tenperatura-tartea | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Sistemaren tentsio maximoa | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Gehienezko fusible-korrontea | A | 25 | |||
| Potentzia-tolerantzia-tartea | % | %0~+3 | |||
| *STC (Proba estandarra): Aurrealdeko irradiazioa 1000W/m², Zelularen tenperatura 25℃, AM1.5 espektroa. | |||||
| Zelularen funtzionamendu-tenperatura nominala | VCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Potentzia maximoaren tenperatura koefizientea | Pmax | %/℃ | -0,26 |
| Zirkuitu irekiko tentsioaren tenperatura-koefizientea | Voc | %/℃ | -0,24 |
| Zirkuitulaburreko korrontearen tenperatura-koefizientea | ISC | %/℃ | 0,04 |
| Segurtasun maila | II. maila |
| Produktuaren bermea | 12 urteko produktuen materialak eta teknologia |
| Energiaren bermea | 25 urteko potentzia-irteera lineala |
| *Lehenengo urtean %2ko ahultzea da. Hurrengo urtetik aurrera, urteko jaitsiera % 0,5 baino txikiagoa da. Moduluaren potentzia % 80 baino gutxiagokoa ez da 25. urtean. | |
| Zelula mota | TOPCon zelula 182×91mm |
| Zelulen antolamendua | 144 pieza (12×12) |
| Moduluaren tamaina | 2260x1219x2.7mm |
| Moduluaren pisua | 7,44 kg |
| Lotura-kutxa | IP68 itxituraren balorazioa |
| Irteerako kablea | 4 mm²-ko kable sarearen luzera, 500 mm-koa. Kablearen luzera pertsonaliza daiteke |
| Konektore mota | MC4 bateragarritasuna |
| Markoa | E/G |
| Aurrealdeko karga estatikoa (elur-presioa) | 5400Pa |
| Atzeko karga estatikoa (haizearen presioa) | 2400Pa |
| Garraioa | Plataforma-kamioia 13 metro | Plataforma-kamioia 17,5 metro | Edukiontzia 20 °C | Edukiontzia 40 °C |
|---|---|---|---|---|
| Tamaina | 13 metro | 17,5 metro | 20 °C | 40 °C |
| Paleta | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Pieza/Paleta | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Pieza guztira | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Ontziratze tamaina (paleta) | 2320 * 1110 * 1400 mm | |||
| Gehienezko potentzia (W) | Bihurketa-eraginkortasuna | Pisua | Produktuaren Bermea | Energia Bermea | Moduluen tamainak | Zelulen antolamendua |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | %23,5 | 2,7 kg/m² | 12 urte | 25 urte | 2260x1219x2.7mm | 144 pieza (12x12) |
| 500 510 520 530 | %23,5 | 2,7 kg/m² | 12 urte | 25 urte | 2260x1110x2.7mm | 132 pieza (11x12) |
| 460 470 480 490 | %23,5 | 2,7 kg/m² | 12 urte | 25 urte | 2260x1020x2.7mm | 120 pieza (10x12) |
| 410 420 430 440 | %23,5 | 2,7 kg/m² | 12 urte | 25 urte | 2260x918x2.7mm | 108 pieza (9x12) |
| 360 370 380 390 | %23,5 | 2,7 kg/m² | 12 urte | 25 urte | 2260x825x2.7mm | 96 pieza (8x12) |
| 320 330 340 350 | %23,5 | 2,7 kg/m² | 12 urte | 25 urte | 2260x735x2.7mm | 84 pieza (7x12) |
| 270 280 290 300 | %23,5 | 2,7 kg/m² | 12 urte | 25 urte | 2260x644x2.7mm | 72 pieza (6x12) |
| 120 | %23,5 | 2,7 kg/m² | 12 urte | 25 urte | 1545x425x2.7mm | 72 pieza (6x12) |
| 200 | %23,5 | 2,7 kg/m² | 12 urte | 25 urte | 1150x927x2.7mm | 54 pieza (6x9) |
| 400 410 420 430 | %23,5 | 2,7 kg/m² | 12 urte | 25 urte | 1750x1150x2.7mm | 80 pieza (8x10) |
ALife Eguzki Teknologia Co., Ltd.
Telefonoa/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Helbide elektronikoa: gavin@alifesolar.com
36 eraikina, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan barrutia, Nantong hiria, Txina
www.alifesolar.com