LECO N-MOTAZelula Teknologia
SMBB Erdi Ebaki Zelula Teknologia
SMBB Teknologiak
PIDaren aurkako errendimendu bikaina LID baxua
Puntu beroen itzaldura efektu gutxiago
Potentzia handiagoa BOS eta LCOE txikiagoa
● ISO9001:2015 KKS
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Kalitate Estandarra
● IEC61701/IEC62716 Gatz/Laino/Amoniako Probak
| Eguzki-zelulak | N motako Mono |
| Zelula kopurua | 96 (6x16) |
| Dimentsioak | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Pisua | 21,0 kg |
| Aurreko beira | 3,2 mm-ko beira tenplatu estaliduna |
| Markoa | Aluminiozko aleazio anodizatua (karga handiko indartua aukeran) |
| Lotura-kutxa | Ip68 sailkapena (3 bypass diodo) |
| Irteerako kableak | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Luzera pertsonaliza daiteke | |
| Konektoreak | Mc4 bateragarria |
| Karga mekanikoaren proba | Aurrealdea 5400Pa / Atzealdea 2400Pa |
| POTENTZIA KLASEA | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Gehienezko potentzia (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Zirkuitu irekiko tentsioa (Voc) | 34,71 V | 32,54 V | 34,96 V | 32,78 V | 35,20 V | 33,03 V | 35,43 V | 33,28 V | 35,67 V | 33,52 V |
| Zirkuitulaburreko korrontea (Isc) | 15.74A | 12,59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12,69A | 15.92A | 12,74A | 15,98A | 12,78A |
| Potentzia maximoan dagoen tentsioa (Vmpp) | 29,35 V | 27,50 V | 29,57 V | 27,72 V | 29,79 V | 27,95 V | 30.00V | 28,17 V | 30,21 V | 28,39 V |
| Uneko potentzia maximoa (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11,90A | 14.94A | 11,95A | 15:00A | 12:00A | 15.06A | 12.05A |
| MODULUAREN ERAGINKORTASUNA (%) | %21,77 | %22,02 | %22,27 | %22,52 | %22,65 | |||||
| STC: Irradiantzia 1000W/m², zelularen tenperatura 25°C, AM1.5G NMOT: Irradiantzia 800W/m², giro-tenperatura 20°C, haize-abiadura 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Edukiontzia | 40'HQ |
| Paleteko piezak | 36 |
| Paletak edukiontzi bakoitzeko | 26 |
| Edukiontzi bakoitzeko piezak | 936 |
| Funtzionamendu-moduluaren tenperatura | -40℃-tik +85℃-ra |
| Sistemaren tentsio maximoa | 1500 DC (IEC) |
| Seriearen fusibleen gehienezko balorazioa | 30A |
| Potentzia-tolerantzia | 0/+5W |
| Funtzionamendu Tenperatura Nominala (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Pmax-en tenperatura-koefizientea | -0,29%/℃ |
| Tenperatura-koefizientea VOC | -0,25%/℃ |
| Isc-ren tenperatura koefizientea | +0,045%/℃ |
ALife Eguzki Teknologia Co., Ltd.
Telefonoa/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Helbide elektronikoa: gavin@alifesolar.com
36 eraikina, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan barrutia, Nantong hiria, Txina
www.alifesolar.com