LECO N-MOTAZelula Teknologia
SMBB Erdi Ebaki Zelula Teknologia
Zelula bifazialaModulu Teknologiak
PIDaren aurkako errendimendu bikaina LID baxua
Puntu beroen itzaldura efektu gutxiago
Potentzia handiagoa BOS eta LCOE txikiagoa
● ISO9001:2015 KKS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Kalitate Estandarra
● IEC61701/IEC62716 Gatz/Laino/Amoniako Probak
| Eguzki-zelulak | N motako Mono |
| Zelula kopurua | 156 (6x26) |
| Dimentsioak | 2465 x 1134 x 33 mm |
| Pisua | 34,8 kg |
| Aurrealdeko / Atzeko beira | 2,0 mm-ko beira erdi-tenplatu estaliduna |
| Markoa | Aluminiozko aleazio anodizatua (karga handiko indartua aukeran) |
| Lotura-kutxa | Ip68 sailkapena (3 bypass diodo) |
| Irteerako kableak | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Luzera pertsonaliza daiteke | |
| Konektoreak | Mc4 bateragarria |
| Karga mekanikoaren proba | Aurrealdea 5400Pa / Atzealdea 2400Pa |
| POTENTZIA KLASEA | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Gehienezko potentzia (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Zirkuitu irekiko tentsioa (Voc) | 55,64 V | 52,67 V | 55,75 V | 52,78 V | 55,87 V | 52,89 V | 55,98 V | 52,99 V | 56,09 V | 53.10V |
| Zirkuitulaburreko korrontea (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Potentzia maximoan dagoen tentsioa (Vmpp) | 46,03 V | 42,73 V | 46,16 V | 42,86 V | 46,29 V | 42,99 V | 46,42 V | 43,11 V | 46,55 V | 43,24 V |
| Uneko potentzia maximoa (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10,99A | 13.61A | 11.05A | 13,68A | 11.11A | 13,75A | 11.17A |
| MODULUAREN ERAGINKORTASUNA (%) | %22,18 | %22,36 | %22,54 | %22,72 | %22,90 | |||||
| STC: Irradiantzia 1000W/m², zelularen tenperatura 25°C, AM1.5G NMOT: Irradiantzia 800W/m², giro-tenperatura 20°C, haize-abiadura 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Atzeko irabazia | Parametroa | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Gehienezko potentzia (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Moduluaren eraginkortasunaren STC (%) | %23,29 | %23,48 | %23,66 | %23,85 | %24,04 | |
| %15 | Gehienezko potentzia (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Moduluaren eraginkortasunaren STC (%) | %25,51 | %25,71 | %25,92 | %26,12 | %26,33 | |
| %25 | Gehienezko potentzia (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Moduluaren eraginkortasunaren STC (%) | %27,73 | %27,95 | %28,17 | %28,40 | %28,62 |
| Edukiontzia | 40'HQ |
| Paleteko piezak | 34 |
| Paletak edukiontzi bakoitzeko | 16 |
| Edukiontzi bakoitzeko piezak | 544 |
| Funtzionamendu-moduluaren tenperatura | -40℃-tik +85℃-ra |
| Sistemaren tentsio maximoa | 1500 DC (IEC) |
| Seriearen fusibleen gehienezko balorazioa | 30A |
| Potentzia-tolerantzia | 0/+5W |
| Funtzionamendu Tenperatura Nominala (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Pmax-en tenperatura-koefizientea | -0,29%/℃ |
| Tenperatura-koefizientea VOC | -0,25%/℃ |
| Isc-ren tenperatura koefizientea | +0,045%/℃ |
ALife Eguzki Teknologia Co., Ltd.
Telefonoa/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Helbide elektronikoa: gavin@alifesolar.com
36 eraikina, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan barrutia, Nantong hiria, Txina
www.alifesolar.com