LECO N-MOTAZelula Teknologia
SMBB Erdi Ebaki Zelula Teknologia
Zelula bifazialaModulu Teknologiak
PIDaren aurkako errendimendu bikaina LID baxua
Puntu beroen itzaldura efektu gutxiago
Potentzia handiagoa BOS eta LCOE txikiagoa
● ISO9001:2015 KKS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Kalitate Estandarra
● IEC61701/IEC62716 Gatz/Laino/Amoniako Probak
| Eguzki-zelulak | N motako Mono |
| Zelula kopurua | 132 (6x20) |
| Dimentsioak | 2382 x 1134 x 33 mm |
| Pisua | 33,8 kg |
| Aurrealdeko / Atzeko beira | 2,0 mm-ko beira erdi-tenplatu estaliduna |
| Markoa | Aluminiozko aleazio anodizatua (karga handiko indartua aukeran) |
| Lotura-kutxa | Ip68 sailkapena (3 bypass diodo) |
| Irteerako kableak | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Luzera pertsonaliza daiteke | |
| Konektoreak | Mc4 bateragarria |
| Karga mekanikoaren proba | Aurrealdea 5400Pa / Atzealdea 2400Pa |
| POTENTZIA KLASEA | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Gehienezko potentzia (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Zirkuitu irekiko tentsioa (Voc) | 48,75 V | 45,70 V | 48,94 V | 45,91 V | 49,13 V | 46,12 V | 49,32 V | 46,33 V | 49,50 V | 46,54 V |
| Zirkuitulaburreko korrontea (Isc) | 15.74A | 12,59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12,69A | 15.92A | 12,74A | 15,98A | 12,78A |
| Potentzia maximoan dagoen tentsioa (Vmpp) | 40,82 V | 38,29 V | 40,99 V | 38,47 V | 41,16 V | 38,65 V | 41,33 V | 38,83 V | 41,50 V | 39,01 V |
| Uneko potentzia maximoa (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11,90A | 14.94A | 11,95A | 15:00A | 12:00A | 15.06A | 12.05A |
| MODULUAREN ERAGINKORTASUNA (%) | %22,40 | %22,58 | %22,77 | %22,95 | %23,14 | |||||
| STC: Irradiantzia 1000W/m², zelularen tenperatura 25°C, AM1.5G NMOT: Irradiantzia 800W/m², giro-tenperatura 20°C, haize-abiadura 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Atzeko irabazia | Parametroa | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Gehienezko potentzia (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Moduluaren eraginkortasunaren STC (%) | %23,52 | %23,71 | %23,91 | %24,10 | %24,29 | |
| %15 | Gehienezko potentzia (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Moduluaren eraginkortasunaren STC (%) | %25,76 | %25,97 | %26,18 | %26,40 | %26,61 | |
| %25 | Gehienezko potentzia (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Moduluaren eraginkortasunaren STC (%) | %28,00 | %28,23 | %28,46 | %28,69 | %28,92 |
| Edukiontzia | 40'HQ |
| Paleteko piezak | 34 |
| Paletak edukiontzi bakoitzeko | 20 |
| Edukiontzi bakoitzeko piezak | 680 |
| Funtzionamendu-moduluaren tenperatura | -40℃-tik +85℃-ra |
| Sistemaren tentsio maximoa | 1500 DC (IEC) |
| Seriearen fusibleen gehienezko balorazioa | 30A |
| Potentzia-tolerantzia | 0/+5W |
| Funtzionamendu Tenperatura Nominala (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Pmax-en tenperatura-koefizientea | -0,29%/℃ |
| Tenperatura-koefizientea VOC | -0,25%/℃ |
| Isc-ren tenperatura koefizientea | +0,045%/℃ |
ALife Eguzki Teknologia Co., Ltd.
Telefonoa/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Helbide elektronikoa: gavin@alifesolar.com
36 eraikina, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan barrutia, Nantong hiria, Txina
www.alifesolar.com