LECO N-MOTAZelula Teknologia
SMBB Erdi Ebaki Zelula Teknologia
Zelula bifazialaModulu Teknologiak
PIDaren aurkako errendimendu bikaina LID baxua
Puntu beroen itzaldura efektu gutxiago
Potentzia handiagoa BOS eta LCOE txikiagoa
● ISO9001:2015 KKS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Kalitate Estandarra
● IEC61701/IEC62716 Gatz/Laino/Amoniako Probak
| Eguzki-zelulak | N motako Mono |
| Zelula kopurua | 132 (6x22) |
| Dimentsioak | 2384 x 1303 x 35 mm |
| Pisua | 38,5 kg |
| Aurrealdeko / Atzeko beira | 2,0 mm-ko beira erdi-tenplatu estaliduna |
| Markoa | Aluminiozko aleazio anodizatua (karga handiko indartua aukeran) |
| Lotura-kutxa | Ip68 sailkapena (3 bypass diodo) |
| Irteerako kableak | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Luzera pertsonaliza daiteke | |
| Konektoreak | Mc4 bateragarria |
| Karga mekanikoaren proba | Aurrealdea 5400Pa / Atzealdea 2400Pa |
| POTENTZIA KLASEA | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Gehienezko potentzia (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Zirkuitu irekiko tentsioa (Voc) | 47,95 V | 45,52 V | 48,15 V | 45,73 V | 48,34 V | 45,93 V | 48,54 V | 46,13 V | 48,73 V | 46,33 V |
| Zirkuitulaburreko korrontea (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14,75A | 18.49A | 14,79A |
| Potentzia maximoan dagoen tentsioa (Vmpp) | 39,84 V | 37,82 V | 40,03 V | 38,02 V | 40,23 V | 38,22 V | 40,42 V | 38,42 V | 40,62 V | 38,62 V |
| Uneko potentzia maximoa (Impp) | 17.32A | 13,86A | 17.36A | 13,89A | 17.40A | 13,92A | 17.44A | 13,95A | 17.48A | 13,98A |
| MODULUAREN ERAGINKORTASUNA (%) | %22,21 | %22,37 | %22,53 | %22,70 | %22,86 | |||||
| STC: Irradiantzia 1000W/m², zelularen tenperatura 25°C, AM1.5G NMOT: Irradiantzia 800W/m², giro-tenperatura 20°C, haize-abiadura 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Atzeko irabazia | Parametroa | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Gehienezko potentzia (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Moduluaren eraginkortasunaren STC (%) | %23,32 | %23,49 | %23,66 | %23,83 | %24,00 | |
| %15 | Gehienezko potentzia (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Moduluaren eraginkortasunaren STC (%) | %25,54 | %25,73 | %25,91 | %26,10 | %26,28 | |
| %25 | Gehienezko potentzia (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Moduluaren eraginkortasunaren STC (%) | %27,77 | %27,97 | %28,17 | %28,37 | %28,57 |
| Edukiontzia | 40'HQ |
| Paleteko piezak | 32 |
| Paletak edukiontzi bakoitzeko | 18 |
| Edukiontzi bakoitzeko piezak | 576 |
| Funtzionamendu-moduluaren tenperatura | -40℃-tik +85℃-ra |
| Sistemaren tentsio maximoa | 1500 DC (IEC) |
| Seriearen fusibleen gehienezko balorazioa | 35A |
| Potentzia-tolerantzia | 0/+5W |
| Funtzionamendu Tenperatura Nominala (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Pmax-en tenperatura-koefizientea | -0,30%/℃ |
| Tenperatura-koefizientea VOC | -0,24%/℃ |
| Isc-ren tenperatura koefizientea | +0,04%/℃ |
ALife Eguzki Teknologia Co., Ltd.
Telefonoa/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Helbide elektronikoa: gavin@alifesolar.com
36 eraikina, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan barrutia, Nantong hiria, Txina
www.alifesolar.com