LECO N-MOTAZelula Teknologia
SMBB Erdi Ebaki Zelula Teknologia
Zelula Bifazialen Moduluen Teknologiak
PIDaren aurkako errendimendu bikaina LID baxua
Puntu beroen itzaldura efektu gutxiago
Potentzia handiagoa BOS eta LCOE txikiagoa
● ISO9001:2015 KKS
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Kalitate Estandarra
● IEC61701/IEC62716 Gatz/Laino/Amoniako Probak
| Eguzki-zelulak | N motako Mono |
| Zelula kopurua | 96 (6x16) |
| Dimentsioak | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Pisua | 24,0 kg |
| Aurreko beira | 2,0 mm-ko beira erdi-tenplatu estaliduna |
| Markoa | Aluminiozko aleazio anodizatua (karga handiko indartua aukeran) |
| Lotura-kutxa | Ip68 sailkapena (3 bypass diodo) |
| Irteerako kableak | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Luzera pertsonaliza daiteke | |
| Konektoreak | Mc4 bateragarria |
| Karga mekanikoaren proba | Aurrealdea 5400Pa / Atzealdea 2400Pa |
| POTENTZIA KLASEA | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Gehienezko potentzia (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Zirkuitu irekiko tentsioa (Voc) | 34,49 V | 32,33 V | 34,74 V | 32,58 V | 34,97 V | 32,82 V | 35,21 V | 33,07 V | 35,45 V | 35,68 V |
| Zirkuitulaburreko korrontea (Isc) | 15.84A | 12,67A | 15.90A | 12,72A | 15,96A | 12,77A | 16.02A | 12,82A | 16.08A | 12,86A |
| Potentzia maximoan dagoen tentsioa (Vmpp) | 29,43 V | 27,57 V | 29,65 V | 27,80 V | 29,87 V | 28,02 V | 30,08 V | 28,24 V | 30,29 V | 28,46 V |
| Uneko potentzia maximoa (Impp) | 14.78A | 11.82A | 14.84A | 11,87A | 14.90A | 11.92A | 14.96A | 11,97A | 15.02A | 12.02A |
| MODULUAREN ERAGINKORTASUNA (%) | %21,77 | %22,02 | %22,27 | %22,52 | %22,77 | |||||
| STC: Irradiantzia 1000W/m², zelularen tenperatura 25°C, AM1.5G NMOT: Irradiantzia 800W/m², giro-tenperatura 20°C, haize-abiadura 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Atzeko irabazia | Parametroa | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Gehienezko potentzia (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Moduluaren eraginkortasunaren STC (%) | %22,86 | %23,12 | %23,38 | %23,65 | %23,91 | |
| %15 | Gehienezko potentzia (Pmax) | 500W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Moduluaren eraginkortasunaren STC (%) | %25,04 | %25,32 | %25,61 | %25,90 | %26,19 | |
| %25 | Gehienezko potentzia (Pmax) | 544W | 550W | 556W | 563W | 569W |
| Moduluaren eraginkortasunaren STC (%) | %27,21 | %27,53 | %27,84 | %28,15 | %28,46 |
| Edukiontzia | 40'HQ |
| Paleteko piezak | 36 |
| Paletak edukiontzi bakoitzeko | 26 |
| Edukiontzi bakoitzeko piezak | 936 |
| Funtzionamendu-moduluaren tenperatura | -40℃-tik +85℃-ra |
| Sistemaren tentsio maximoa | 1500 DC (IEC) |
| Seriearen fusibleen gehienezko balorazioa | 30A |
| Potentzia-tolerantzia | 0/+5W |
| Funtzionamendu Tenperatura Nominala (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Pmax-en tenperatura-koefizientea | -0,29%/℃ |
| Tenperatura-koefizientea VOC | -0,25%/℃ |
| Isc-ren tenperatura koefizientea | +0,045%/℃ |
ALife Eguzki Teknologia Co., Ltd.
Telefonoa/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Helbide elektronikoa: gavin@alifesolar.com
36 eraikina, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan barrutia, Nantong hiria, Txina
www.alifesolar.com